Щоденні новини

Фінал змагання "Найспортивніше село"

ітаємо учнів Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та громаду з перемогою у змаганнях  " Найспортивніше село"! Дякуємо за організацію заходу ТОВ "Кищенці". Це велике досягнення для всієї громади, яке свідчить про активність, вміння співпрацювати та велику любов до спорту. Участь у таких змаганнях не лише сприяє підтримці здорового способу життя, а й зближує людей у селі, роблячи його сильнішим і щасливішим. Бажаємо учням школи та  мешканцям Дзензелівки подальших спортивних успіхів, нових перемог та натхнення до активності та здоровому способу життя!  За зайняте І місце нам подарували ДРОН, який ми передамо нашим односельчанину на ЗСУ! Нехай цей ДРОН стане ще одним кроком до зміцнення нашої країни та збереження миру!

19:53 30.04.2024

Відбулися перші батьківські збори для майбутніх першокласників НУШ

Сьогодні відбулася зустріч з батьками майбутніх першокласників. Це особливий час для батьків, вчителів та маленьких учнів. У цей день мами відчувають хвилювання та невпевненість у тому, як краще підготувати своїх дітей до шкільного життя. Були присутні майбутній класний керівник, медсестра та практичний психолог закладу.

19:52 30.04.2024