Щоденні новини

Поросятко для ЗСУ

Поросятко для ЗСУ.  На допомогу старості села, Букань Ларисі Віталіївні, яка знайшла добрих наших односельчан, що віддали БЕЗКОШТОВНО поросятко для ЗСУ, спішать працівники Дзензелівського ЗЗСО І - ІІІ ст. Разом розробили порося на тушонку, паштет та засолили українське сальце.

10:37 16.01.2024

‼️РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ‼️

Вперед до перемоги! Сьогодні лідер учнівського самоврядування Кожухівський Іван передав у надійні руки наші кришечки 2540шт. Дякую усім за співпрацю хто долучився та був небайдужим...

10:34 16.01.2024

З Різдвом Христовим ОДНОСЕЛЬЧАНИ

З Різдвом Христовим ОДНОСЕЛЬЧАНИ. Сьогодні Вас вітали учні Дзензелівського закладу освіти. Мета нашого заходу - збір коштів на купівлю поросяти для ЗСУ. Дякуємо за Ваші донати та смаколики. Було зібрано 19800 грн.

10:20 26.12.2023

Міжнародний День Чаю

15 грудня Міжнародний День Чаю. А Ви уже пили сьгодні чай? Пийте чай та зігрівайтеся холодними зимовими днями!

09:37 15.12.2023

Національний тиждень читання 2023

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. Упродовж Національного тижня читання учні нашого закладу читали та переказували, інсценізували казки, розгадували загадки, складали пазли, розказували прислів’я, скоромовки.

10:17 12.12.2023