Прозорість та відкритість закладу

Головні завдання  школи.

-          підвищити якість освітніх послуг відповідності до Державних стандартів освіти;

-          здійснювати освітній процес відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, здібностей здобувачів освіти;

-          забезпечити збереження та зміцнення здоров’я дітей;

-          підтримувати дітей та молодь з особливими освітніми потребами;

-          продовжити розвивати ефективну, постійно діючу систему безперервної освіти педагогів;

-          оптимізувати систему дидактичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу;

-          удосконалювати системи активного включення сім’ї в процес самовизначення, самореалізації здобувачів освіти;

-          розвивати досвід партнерства,  самоврядування з метою інтенсифікації розвитку й удосконалення освітнього середовища.

Основні напрями розвитку  школи.

1.Формування багатомірного освітнього простору для дітей орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, через навчання і виховання.

2.Реалізація особистісно-орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання дітей через відновлення змісту освіти та впровадження провідних освітніх технологій на всіх ступенях навчання.

3.Впровадження в процес навчання нових інноваційних технологій. Розвиток комп’ютерної грамотності учнів та педагогів школи.

4.Демократизація навчально-виховного процесу.

5.Гуманістична направленість педагогічного процесу, повага до особистості учнів.

6.Виховання позитивних мотивів навчальної діяльності, старанного та відповідального ставлення до навчання, готовності до практичного застосування знань, вмінь.

7.Виховання особистості через залучення до активної діяльності та всебічний зв’язок школи з життям.

8.Розвиток творчої ініціативи педагогів в пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності.

9.Розвиток в учнів пізнавальних інтересів і здібностей, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, навчання самостійного набуття знань, прагнення постійно знайомитися з найновішими досягненнями науки і техніки.

10.Прищеплення  учням шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів.

11.Виховання учнів на основі загальнолюдських гуманістичних цінностей: ідеалів добра, правди, свободи, любові, дружби, справедливості, совісті, людської гідності.

12.Виховання в учнів патріотичних почуттів, формування національної самосвідомості, любові до рідної землі свого народу, готовності до праці в ім’я України.

13.Врахування вікових і індивідуальних особливостей учнів і вибір оптимальної системи способів навчання і виховання з врахуванням індивідуальних рис характеру кожної дитини.

14. Підготовка учнів до господарсько – трудової діяльності.

15. Виховання в учнів свідомого відношення до всіх видів діяльності і людських відносин на основі самостійності та творчої активності вихованців.

16.Збереження та зміцнення морального та фізичного здоров’я вихованців.

Місія закладу.

Місія Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - розвиток щасливої, цілеспрямованої, здорової та успішної особистості, яка мислить критично, легко адаптується до змін, здатна творити та прагне саморозвитку в успішному середовищі, в якому всі учасники освітнього процесу довіряють один одному.