Щоденні новини

Кращий клас ерудит

Протягом ІІ-го семестру представниками lifecell в Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено освітній проект "Кращий клас ерудит".За підсумками ІІ-го семестру середній найвищий бал отримали учні 5-го класу (7,2 б.) Вітаємо наших переможців!!!!

12:17 24.05.2023

Профорієнтація учнів 9 класу

Метою якого є формування в учнів відповідального ставлення до вибору професії; активізація процесу формування психологічної готовності учнів до професійного самовизначення; актуалізація проблеми успішного вибору професії; показати важливість та позитивні сторони "роботи по душі"; діагностика особистих здібностей та схильностей кожного учня.

12:11 24.05.2023

День довкілля

Відповідно до Указу  Президента України від 06.08.1998 № 855/98 щороку, третьої суботи квітня, проводитиметься акція „День довкілля“.

13:02 19.04.2023