Щоденні новини

Всеукраїнський день бібліотек

Дзензелівська шкільна бібліотека сердечно вітає всіх , хто причетний до книги, з Всеукраїнським днем бібліотек - святом духовності, мудрості і знань.

13:59 30.09.2020

День Пам’яті та Примирення (2019 рік)

В День Пам’яті та Примирення в центрі села біля Братської моголи учнями Дзензелівської школи було організовано патріотичний флешмоб «Ми хочемо МИРУ!».

22:23 05.08.2020

«Здоровий спосіб життя»

За канікулярний період з лідерами учнівського самоврядування було проведено два анкетування:

22:21 05.08.2020

Загальнонаціональний карантин 12.03.20р. – 24.04.20р.

Каранти?н (від італ. quaranta — сорок) — адміністративні та медико-санітарні заходи на обмеження контактів інфікованої або підозрілої на інфікування особи (осіб), тварини, вантажу, товару, транспортного засобу, населеного пункту, на рівні країни або між державами, що застосовуються для запобігання поширенню деяких небезпечних інфекційних хвороб.

22:17 05.08.2020