Відбулися перші батьківські збори для майбутніх першокласників НУШ

Дата: 30.04.2024 19:52

Сьогодні відбулася зустріч з батьками майбутніх першокласників. Це особливий час для батьків, вчителів та маленьких учнів. У цей день мами відчувають хвилювання та невпевненість у тому, як краще підготувати своїх дітей до шкільного життя. Були присутні майбутній класний керівник, медсестра та практичний психолог закладу.

Класний керівник познайомилась з батьками, створивши партнерські відносини, які будуть сприяти успішному навчанню розвитку дітей.

Медсестра розповіла про особливості здорового способу життя для успішного навчання дітей, а також наголосила на важливості вакцинації та регулярних медичних оглядах.

Практичний психолог провела анкетування та поділилася корисними порадами щодо адаптації до нового освітнього середовища.