День захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 16:50

14 жовтня об'єднало в собі декілька свят - День захисників і захисниць України, День козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці та День армії УПА.

Вже стало традицією у нашому закладі відзначати цей день. Класні керівники спільно з дітьми вибирають тему та форму проведення, учнівське самоврядування проводить благодійний ярмарок, учнів 1 класу посвячуємо в козачата, а 5 - в гайди, проходять спортивні змагання...

Та цьогоріч довелося по іншому проводити наші заходи, але ми не сумуємо...

Посвята в козачата учнів 1 класу та фотофлешмоб від наших п'ятикласників.

2 клас. Бесіда до Дня захисників і захисниць України "Україна пам'ятає своїх героїв".

3 клас. Конкурсно-ігрова програма «Всі ми – діти козацького роду!», година спілкування «Слава незламним захисникам України».

4 клас. Година спілкування "День захисників і захисниць України".

6 клас. Виховний захід "На захисті Батьківщини".

8 клас. Година спілкування "А вже Покрова одцвіла".

10 клас. Година спілкування "Козацькі традиції нам стануть в пригоді".

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!