Про організацію робіт із приведення до належного стану території навчального закладу у весняний період 2023 року

Дата: 10.04.2023 16:47

ДЗЕНЗЕЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с.Дзензелівка

10 березня  2023 року                                                                        № 03-г

Про  організацію робіт із приведення

до належного стану території навчального закладу

у весняний період 2023 року

На виконання рішення виконавчого комітету  Маньківської селищної ради №18-23 від 23.02.2023р. та з метою приведення до належного санітарного стану території закладу,

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальним з організації та проведення  двомісячника із приведення до належного стану території навчального закладу у весняний період 2023 року завідуючого господарства Павленка А.А.

2. Відповідальному з організації та проведення  двомісячника із приведення до належного стану території навчального закладу у весняний період 2023 року Павленку А.А.:

2.1. Забезпечити організацію проведення робіт із приведення до належного стану території навчального закладу.

З 13.03.2023 р., упродовж проведення робіт

2.2. Скласти план заходів щодо проведення робіт із приведення до належного стану території навчального закладу у весняний період 2023 року.

До 13.03.2023 р.

2.3. Визначити об’єкти, де будуть працювати учасники освітнього процесу, та скласти графіки виконання робіт.

До 13.03.2023 р.

2.4. Провести облік наявного інвентарю  та  привести його у належний стан.

До 13.03.2023 р.

2.5. Здійснити вирізку дерев на території закладу, що знаходяться в незадовільному стані та організувати висадку молодих насаджень.

Упродовж проведення робіт

3. Завідуючому з господарства Павленко А.А. та заступнику з виховної роботи організувати та забезпечити:

3.1.Проведення роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності серед працівників та учнів під час проведення двомісячника.

До 13.03.2023 р.

3.2. Проведення  первинного  інструктажу з охорони праці, цільових інструктажів з безпеки  життєдіяльності з працівниками закладу і дітьми та  призначення  наказом відповідальних за безпечні  умови для життя і здоров’я під час проведення санітарно-екологічної акції.

Упродовж проведення робіт

3.3. Участь колективу у проведенні суботників, організованих адміністрацією закладу та активом села.

Упродовж проведення робіт

3.4. Забезпечити догляд за пам’ятними місцями села відповідальними класами.

Упродовж проведення робіт

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Візіра М.В.

Директор закладу:                    Алла АРЗАМАСОВА

З наказом ознайомлені:

До наказу №03-г від 10.03.2023р.

Михайло ВІЗІР

Лариса ТІТАРЕНКО