Звіт про проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насилля» в Дзензелівському ЗЗСО І – ІІІ ступенів з 25.11.2022 р. по 10.12.2022 р.

Дата: 14.12.2022 14:59

Звіт про

проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насилля»

в Дзензелівському ЗЗСО І – ІІІ ступенів

з 25.11.2022 р. по 10.12.2022 р.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так в Дзензелівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості, щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Для ознайомлення з інформацією до акції  було організовано виставку тематичної літератури в шкільній бібліотеці.

Бондар Н.Г.підготувала  книжково-ілюстративну виставку в бібліотеці "Насильству-СТОП!!!"

Серед учнів 1-7 класів  проведено конкурс малюнків «Щастя моєї родини

Класними керівниками    проводилось онлайн - опитування учнів 1 – 11 класів на тему: «Що я знаю про насильство» та соціальний педагог провела анкетування «Виявленння насильства у школі».

Цікавими та пізнавальними були  обговорення  серед учнів 8-11класів   «Насилля в сім’ї як соціальна проблема». Разом з класним керівником  учні,переглянули відеоматеріал,запропонували шляхи вирішення цієї проблеми.

Проведено конкурс сімейного малюнку «Сім’я без насильства – щаслива сім’я» для учнів 1- 4 класів та «Уроки доброти тітоньки Сови»

1. грудня -Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Проведено   інформаційні бесіди з учнями 1 – 4 класів на тему: «Страшна хвороба  СНІД»,інформаційна хвилинка з учнями 5 – 8 класів на тему: «Міфи та реальність про ВІЛ – інфекцію/СНІД».

Для учнів 9-11 класів проведено лекцію  на тему: «Як запобігти захворювання на венеричні хвороби та СНІД»,а також проведено книжкову  виставку до Всесвітнього

дня боротьби зі СНІДом, Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, Міжнародного дня прав людини.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та текст  На зображенні може бути: 1 особа

1. грудня -Міжнародний день боротьби з рабством.

Учні 9 – 11 класів  прослухали лекторій на тему: «Сексуальне рабство та торгівля людьми на початку ХХІ ст..»,а  учні переглянули відеоролик 5 – 8 класів на тему: «Що таке рабство? Як не стати заручником?»

Проведено годину спілкування у 11 класі  «Толерантність та міжетнічні відносини . За і проти»

До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями серед учнів 8- 11 класів проедено соціологічне  опитування : «Наскільки я толерантна людина»,інформаційна п’ятихвилинка ,щодо відповідного ставлення до дітей інвалідів та дітей з обмеженими можливостями для  учні 1 – 11 класів та година спілкування  «Що таке толерантність»(9 клас).

Класними керівниками 8-9 класів  проведені бесіди  на тему: «Жертва мовчання»  та години спілкування  «Зупини насильство в твоєму оточені. Не будь байдужим».

До Міжнародного  дня  боротьби з  корупцією проведено години спілкування на тему: «Нормативні документи, які забезпечують твої права» 1 – 11 класи та перегляд відеороликів «Що таке корупція»

До Міжнародного дня  прав людини  проведені  години спілкування,диспути та квести на тему«Права людини» серед учнів 1 – 11 класів,а в шкільній бібліотеці  віртуально,проведено екскурсію для 1-4 класів «В світі літератури по правах людини»,»Бо я людина» (4 клас)

Виховна година-тренінг «ВІЛ/СНІД – страшні слова: як передбачити, уникнути, не захворіти, жити поруч з людьми ВІЛ-інфікованими»(5 клас)

Година спілкування "Снід - загроза людству"(4 клас)

Година спілкування»Що потрібно знати про СНІД» (6  клас)

Година спілкування 8 клас «СНІД-загроза людству»

9 кл. Вебквест " 16 днів проти насильства". Година спілкування з елементами тренінгу "Бережи життя" до Дня боротьби з ВІЛ/СНІД

Тренінг з 1 класниками «Всіми різні-всіми рівні»

3 клас. Година спілкування "Насильству-стоп!!!" Бесіда "Посієш вчинок - виросте звичка"

Акція «Разом ми сила»  благодійна акції до Дня Святого Миколая «Подарунок дітям Херсонщини»!

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Мета проведення акції “16 днів без насильства” – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте

уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.