Медичний огляд

Дата: 05.04.2021 14:33

Шановні батьки!

Відповідно до ст.21 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів Освіти від 20 січня 2021 №31 «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти», врахуючи вимоги нормативних документів, що регламнтують діяльності закладів освіти в умовах обмежувальних карантинних заходів, з метою своєчасного виявлення захворювання у дітей.

Наказ №47 – ос від 16.03 2021р. Відділу освіти, молоті та спорту Маньківської селищної  ради «Про організацію профілактичних медичних оглядів  учнів закладів загальньої середньої освіти Маньківської територіальної громади»

Забезпечити проходження  профілактичних медичних оглядів учнів з урахуванням вимог щодо  дистанціювання та уникнення скупчення учасників освітнього процесу впродовж  весни – літа 2021р.

Медсестра школи          В.О.Павленко