День захисника України

Дата: 15.10.2020 13:52

14 жовтня один з найочікуваніших днів для учнів нашої школи. Вони активно готуються до свята, продумують свої костюми... Та цього року через обставини, які від нас не залежать, День захисника України в звичному форматі провести не вдалося.

Та в нашій школі учні активні з високою життєвою позицією.

На засіданні лідерів учнівського самоврядування було прийнято рішення провести свято Дня захисника України по своїх класах.

За звичаєм наших першачків посвятили в козачата.

Третьокласники відвідали виховний захід "Ми роду козацького діти".

“Козацькому роду нема переводу” під таким гаслом прийшов КВК в учнів четвертого класу.

6 клас Година спілкування"День захисника України"з використанням вікторини про знання історії розвитку козацтва в Україні. Учні 6 класу  взяли участь у всеукраїнському конкурсі"Захисники України" (Платформа “На Урок”).

Для семикласників класний керівник підготувала годину духовності з елементами рольової гри "День захисника України: сучасне свято з історичними витоками".

З  учнями 9 класу з нагоди Дня Захисника України був проведений веб – квест "ЗВИЧАЇ ТА ОБРЯДИ КОЗАКІВ" (розмішений за адресою: http://ukrainiankozak.blogspot.com).

Метою нашого заходу було засвоїти знання про героїчне минуле України, зокрема - період козаччини, пригадати події виникнення історичного явища – козаччини; на основі дослідження козацького життя, побуту, традицій; виховувати глибоку повагу до козаків, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, почуття патріотизму, гідності та шани за історію своєї Батьківщини та її героїв.

Наші одинадцятикласники не залишились осторонь. Прийняли участь у виховному заході “Шляхами козацьких звитяг”.