БЕЗПЕКА НА ЛЬОДУ ПІД ЧАС ВІДЛИГИ

Дата: 04.02.2022 12:34

БЕЗПЕКА НА ЛЬОДУ ПІД ЧАС ВІДЛИГИ

За нестійких погодних умов синоптики прогнозують на найближчі доби плюсову температуру, мокрий сніг з переходом у дощ, ожеледицю. Як показує досвід, жодна відлига не минає без жертв необережної поведінки на льоду. Найчастіше ризикують потрапити у крижані обійми діти та рибалки. В полоні азарту вони часто нехтують правилами безпеки і йдуть на невиправданий ризик, ступаючи на тонкий лід.

Шановні учні, не випробовуйте долю! Завдяки підвищенню температури повітря, лід на водоймах поступово тане. Це спричиняє приховану загрозу для населення. Аби попередити подібні нещасні випадки, ми вкотре закликаємо вас бути вкрай обережними!

Перегляньте відеоматеріал: "Обережно! Тонкий лід!"

Пам’ятайте, дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей поруч з вами. Не забувайте роз’яснювати ці правила друзям і знайомим!