«Тиждень соціально-психологічної служби в Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 15.04-19.04.2024»

Дата: 22.04.2024 11:12

«Тижня соціально-психологічної служби в Дзензелівському ЗЗСО

І-ІІІ ступенів

15.04-19.04.2024»

1. Відкриття тижня соціально-психологічної служби та оголошення плану роботи.

2. Акція "Думки великих"
Діти зачитували мудрі повчання великих людей про життя,навчання, дружбу, любов,повагу та мали можливість поміркувати, про що хотів нам сказати автор, де у повсякденному житті ви могли б використовувати мудрість цих слів.
Адже зараз саме той час, коли ми можемо зупинитись та подумати про вічне!

3. Вкотре нагадали учням про " Скриньку довіри" де бажаючі мали можливість написати лист психологу.

4. Акція "Стрічка доброти"

Відео щасливих дітей

5.Розвіюємо міфи про психологію. Також проведено онлайн-гру " Чи добре ти розумієшся в психології?"

5. Година спілкування " Притча про емоції та почуття"

6. Учні 7 класу пройшли "Анкетування Обстерга" для найлегшого та найшвидшого варіанту визначення хронотипу, щоб дізнатися, до якого типу належать вони "сова"-вечірні, "жайворонок" - ранкові,  чи "голуб"-денні.

7. Релаксаційна вправа "Троянда" з учнями 7 класу

8. Квест-гра "Дорогою життя"

Формувати у здобувачів освіти знання, вміння, навички, спрямовані на збереження, зміцнення, розвиток ментального здоров’я

9. Тренінгове заняття для учнів " Мої правила безпеки"

10. Фото виставка "Найщасливіший день мого життя"

«Найщасливіший день мого життя». Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш конкурс, поділився зі своїм найдорожчим. Кожен малюнок дав цінну інформацію. Такі вони безпосередні, щирі, талановиті, дотепні, глибокі, зворушливі, ліричні, поетичні, життєрадісні - різні, як саме життя.

11. Експрес - діагностика настрою " Галерея емоцій"

Емоційний стан людини, її настрій накладає відбиток на те, як вона бачить світ і тлумачить події. Радісна людина сприймає світ з оптимізмом, задоволена собою, доброзичливо ставиться до довкілля; у пригніченому стані людина негативно ставиться до себе, зациклюється на неприємних подіях, з'являються «сердиті» думки, поведінка інших людей здається підозрілою

12.Підсумки тижня соціально-психологічної служби
Вручення грамот найактивнішим класам.