Міжнародний місяць кібербезпеки

Дата: 24.10.2023 11:01

PMG Global Cyber Day 2023: фахівці з кібербезпеки у жовтні проведуть навчальні сесії з основ цифрової грамотності для дітей

Міжнародний місяць кібербезпеки – вдала нагода попіклуватись про безпеку дітей у віртуальному просторі, нагадати про кібергігієну та правила поведінки в соціальних мережах і під час онлайн-ігор, навчити протидії кібербулінгу та розповісти про можливості штучного інтелекту.

Безпечна поведінка у кіберпросторі – одна з найважливіших навичок сучасності. Ми прагнемо сприяти вихованню свідомих молодих людей, озброєних необхідними навичками та уміннями протистояти загрозам цифрового простору та ефективно використовувати його безмежні можливості для розвитку.

KPMG Global Cyber Day – це наш добровільний внесок у добробут громад, унікальна ініціатива мережі фірм KPMG для сталого розвитку.

Як проходитиме KPMG Global Cyber Day 2023 в Україні?

25 жовтня консультанти з кібербезпеки KPMG в Україні, на чолі з Олексієм Янковським, Партнером KPMG в Україні, за підтримки Державної служби якості освіти України проведуть інтерактивні навчальні онлайн сесії в межах глобальної ініціативи мережі фірм KPMGGlobal Cyber Dayдля учнів молодших (7-10 років) та старших (11-17 років) класів.

Час сесій:

Для учнів молодших класів (7-10 років) на 11:00

Для учнів старших класів (11-17 років) на 13:00

Навчальні сесії включатимуть інформацію про:

забезпечення анонімності;

захист облікових записів;

безпеку в соціальних мережах;

використання штучного інтелекту;

кібербулінг і протидію шахрайству.

Крім онлайн сесій, експерти KPMG в Україні проведуть кілька практичних навчальних занять у школах, що спеціалізуються на кіберосвіті.

Як зареєструватися на подію?

Щоб зареєструвати дітей на навчальну сесію з цифрової грамотності переходьте за посиланнямhttps://bit.ly/3M5gZyC

Пропонуємо вам поширити інформацію про тренінги серед батьків, щоб вони мали змогу зареєструвати своїх дітей на цю подію власноруч.

Заявки на участь у вебінарах приймаються до 23 жовтня.

Створюймо разом безпечний цифровий простір та відкриваймо ширші горизонти можливостей для наших дітей.