АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ" та ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

АКЦІЯ  "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ" та ДЕНЬ

БЛАГОУСТРОЮ

Сьогодні здобувачі освіти з радістю взяли участь у акції "Чисте довкілля" та День благоустрою.

Учні 5-11 класів з ентузіазмом прибирали шкільний двір та прилеглу територію. Вони збирали сміття, гілки, згрібали суху траву та листя.

Вчителі також долучилися до акції, допомагаючи учням та організовуючи їхню роботу. Працюючі поділилися, що їм подобається брати участь у таких акціях, адже вони роблять свій внесок в збереження чистоти довкілля.

Акція "Чисте довкілля" - це не лише прибирання території, а й чудова можливість для дітей виховати відповідальність за довкілля, берегти природу, навчитися працювати в команді та зробити свій шкільний двір красивим.