Рекомендації щодо оформлення робіт на участь у виставці-конкурсі “Нова українська школа Черкащини”

Дата: 18.01.2024 10:44

Рекомендації

щодо оформлення робіт на участь у виставці-конкурсі

“Нова українська школа Черкащини”

Конкурсні матеріали мають представляти виключно авторські програми та методичні посібники, які відображають формування ключових компетентностей учнів Нової української школи.

Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Відзначені матеріали будуть розміщені на сайті Інституту.

Робота подається у  паперовому та електронному вигляді (з розміщенням на Google-диску) у PDF-форматі. Розмір сторінки А4, розмір шрифту – 14 кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0.

Роботи, подані на конкурс, не повертаються. Оцінка якості конкурсних матеріалів не підлягає оскарженню. Оргкомітет розглядатиме лише роботи, оформлені відповідно до вимог і подані в зазначений термін.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:

1. Матеріали подаються у вигляді навчально-методичних комплексів або авторських методичних посібників.

2. Титульний аркуш містить такі дані:

• Повна назва відділу освіти району (міста, ОТГ), методичної служби, центру ПРП.

• Повна назва навчального закладу.

• Прізвище, ім’я та по батькові автора.

• Назва навчально-методичного комплексу або авторського методичного посібника.

• Вказати, ким і коли схвалені матеріали (педрадою школи, відділом освіти, методичною службою).

1. Зміст конкурсної роботи відображає назви розділів (підрозділів), бібліографію, назви додатків тощо.

2. Анотація висвітлює актуальність обраної автором теми, основну педагогічну ідею, зміст поданих матеріалів та їх цінність, використання інноваційних педагогічних технологій, а також цільове призначення.

3. Основна частина має відповідати таким критеріям:

• Актуальність і перспективність матеріалів. Відповідність сучасним досягненням освітньої діяльності.

• Філософсько-світоглядне спрямування матеріалу (гуманістичне, особистісно орієнтоване, ціннісно-орієнтоване тощо).

• Наукова обґрунтованість, відповідність основним принципам педагогічної діяльності.

• Системність і логічність викладу матеріалу.

• Відповідність матеріалу державним стандартам та діючим програмам.

• Методична доцільність запропонованих технік і технологій навчально-виховної діяльності.

• Оригінальність та новизна матеріалів.

• Використання інноваційних педагогічних технологій.

• Доступність, відповідність матеріалу віковим особливостям учнів.

• Виховна, навчальна, розвивальна спрямованість матеріалу.

• Наявність та доцільність ілюстративного матеріалу.

• Практична значущість матеріалів.

• Естетика оформлення. Стилістична та мовна грамотність.

1. Бібліографія містить список використаної літератури згідно з правилами оформлення бібліографічних джерел.

Автори найкращих матеріалів відзначаються Дипломами відділу освіти, молоді та спорту, Дипломами управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», сертифікатами і заносяться до каталогу перспективного педагогічного досвіду. Матеріали залишаються у відділі перспективного педагогічного досвіду Інституту для подальшої популяризації  та впровадження в освітню діяльність.