ПРОТОКОЛ №3 засідання шкільного методичного об`єднання вчителів природничо-математичного циклу від 04 січня 20223 р.

Дата: 11.01.2023 10:19

ПРОТОКОЛ №3

засідання шкільного методичного об`єднання

вчителів природничо-математичного циклу

від 04 січня 20223 р.

Присутні –              7 чол.

Голова ШМО  – Сорока Н.А.

Секретар   –        Самборська С.П.

Порядок денний.

1.  Розробка стратегії діяльності вчителя в умовах дистанційної та змішаної освіти в умовах воєнного стану. Аналіз ризиків та прорахування негативних наслідків падіння ефективності навчального процесу в умовах воєнного стану.

2. Доповідь на тему:

«Розвиток витривалості на уроках фізичної культури».

3. Моніторинг навчальних досягнень учнів з предметів природничо-математичного циклу за І семестр.

4.Практикум: Можливості використання засобів Google в роботі вчителя. Особливості роботи вчителів природничо-математичного циклу в ІІ семестрі, внесення коректив у планування.

1. Слухали: Сороку Н.А , голову ШМО природничо – математичного циклу, яка познайомила з особливостями  розробки стратегії діяльності вчителя в умовах дистанційної та змішаної освіти в умовах воєнного стану.та аналізом ризиків та прорахування негативних наслідків падіння ефективності навчального процесу в умовах воєнного стану.

Методи роботи з учнями слід добирати відповідно до навчального предмета, віку дітей та їхніх інтересів. Перевагу варто надавати проблемним, пошуковим, творчим методам роботи. В умовах війни бесіда або діалог кращі за інструкції чи розповіді, а творче завдання — за вправи.

Ухвалили:  Подану інформацію взяти до уваги .

2. Слухали : Сороку Ю.Л.,члена ШМО природничо- математичного циклу ,який виступив з доповідю  на тему «Розвиток витривалості на уроках фізичної культури».

ВИТРИВАЛІСТЬ – здатність організму розвивати тривалі зусилля протягом деякого періоду часу. Рівень витривалості визначається часом, протягом якого людина може виконувати задану фізичну вправу.

Ухвалили: Інформацію Сороки Ю.Л. взяти до відома. Учителям – предметникам поглибити самоосвітню роботу з питань формування і  впровадження навичок ЗСЖ.

3. Слухали: Виступ Візіра В.М. , заступника директора з НВР , члена шкільного методичного об’єднання  про Моніторинг навчальних досягнень учнів з предметів природничо – математичного циклу за I семестр.

Ухвалили: Інформацію Візіра В. М. взяти до відома.

4. Практикум: Можливості використання засобів Google в роботі вчителя. Особливості роботи вчителів природничо-математичного циклу в ІІ семестрі, внесення коректив у планування.

(Обмін досвідом).

ГОЛОВА ШМО:                             Н.А.Сорока