Проведення профорієнтаційної роботи

Дата: 03.04.2023 09:25

Проведення профорієнтаційної роботи

З метою розширення уявлення про світ професій, які мають попит на ринку праці ,31.03.2023 р. в Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з представниками   ВСП  Тальнівського будівельно- економічного фахового коледжу Уманського національного університету садівництва.

У ході спілкування зі школярами  викладач Довгань О.В. з    представниками учнівського самоврядування  Фещенко А.надали вичерпну інформацію, щодо умов вступу до закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовій роботі.

Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.