Про здійснення моніторингу висвітлення діяльності закладу через інформаційні технології

Дата: 11.03.2023 09:22

ДЗЕНЗЕЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с.Дзензелівка

22 лютого  2023 року                                                                          № 21-ос

Про здійснення моніторингу

висвітлення діяльності закладу

через інформаційні технології

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про моніторинг якості освіти та освітньої діяльності в Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Плану внутрішнього моніторингу педагогічної діяльності педагогічних працівників та  з метою забезпечення висвітлення діяльності закладу

НАКАЗУЮ:

1. Здійснити моніторинг стану висвітлення діяльності закладу через інформаційні технології протягом  березня  2023 року відповідно до Програми внутрішнього моніторингу (Додаток 1).

2. До  моніторингу залучити робочу групу щодо здійснення внутрішнього моніторингу в закладі.

3. За результатами моніторингу членам комісії підготувати  узагальнюючі матеріали до 29.03.2023 року.

4. Візіру В.М розмістити матеріали проведення внутрішнього моніторингу на офіційному сайті закладу.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Візіра М.В.

Директор закладу:                            Алла АРЗАМАСОВА

Наталія БАС

Юрій СОРОКА

Інна ДИШЛЮК

До наказу по Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

від 22.02.23 №21-ос

Програма внутрішнього моніторингу Дзензелівського ЗЗСО

І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради.

Тема: Висвітлення діяльності закладу через інформаційні технології.

Мета: визначення індивідуальної траєкторії саморозвитку, самоосвіти та навчання педпрацівників основам інформаційно-комунікаційних технологій в умовах формування інформаційно-освітнього простору школи та у визначенні напрямків методичної роботи в закладі.

Завдання:

1. Окреслити теоретичні основи проведення моніторингу ІКТ компетентності педагогічних працівників та навчання їх основам інформаційно-комунікаційних технологій.

2. Визначити рівень сформованості ІКТ-компетентності педагогічних працівників Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

3. Впровадження та використання в освітньому процесі ІКТ-компетентностей ( під час проведення уроків, в організації роботи з батьками тощо).

4. Проаналізувати висвітлення діяльності закладу через інформаційні технології (блоги, сайти, соціальні мережі тощо.)

Об’єктом моніторингового дослідження є процес формування професійної компетентності вчителя.

Учасники дослідження – педагогічні працівники.

Суб’єкти, які беруть участь у підготовці та проведенні моніторингу:

1. Комісія по проведенню моніторингу.

Інструменти:

Вхідна анкета самооцінки ІКТ – компетентності вчителя

Діагностична карта сформованості інформаційно-комунікативної компетентності вчителя

Анкета «Визначення базового рівня ІКТ компетентності вчителя для педагогічних працівників»

Тест на встановлення рівня володіння іформаційнокомунікаційними технологіями

Форма спостереження за навчальним заняттям

Інтерв’ю

Методи дослідження:

- аналіз навчальної, методичної, соціологічної, науково-популярної літератури, нормативно-правових актів з досліджуваної проблеми;

- анкетування педагогів;

- методи математичної статистики;

- аналіз і узагальнення інформації;

- навчальні методи формування ІКТ-компетентності;

- спостереження за навчальними заняттями;

- аналіз висвітлення діяльності педагогічних працівників.

.

Терміни проведення моніторингу:

• планування та підготовка моніторингу – до 03.03.

• розробка програми – до 01.03

• проведення дослідження – березень

• збір та обробка результатів моніторингу – до 28.03

• аналіз та інтерпретація результатів моніторингу – до 30.03

• оприлюднення результатів моніторингу – 03.04.

Порядок визначення та оголошення результатів

Результати моніторингу визначатимуться через опрацювання анкет педагогів, за підсумками обстеження  персональних сайтів, блогів, сайту школи, відвідування уроків та інтерв’ю з педагогічними працівниками.