ПРОТОКОЛ № 2 засідання шкільного методичного об`єднання вчителів природничо-математичного циклу від 29 жовтня 2021 р.

Дата: 15.11.2021 14:20

засідання шкільного методичного об`єднання

вчителів природничо-математичного циклу

від 29 жовтня 2021 р.

Присутні –              9 чол.

Голова ШМО  – Сорока Н.А.

Секретар   –        Сорока Ю.Л.

Порядок денний.

1. Підготовка до ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, робота з  обдарованими учнями.

2. . Інноваційні технології навчання у сучасній школі. Сучасний урок основ здоровя.

Майстер-клас. «Я роблю це так ».      Презентація.

3. Проблеми адаптації школярів різного віку.

4. Доповідь на тему:

«Використання  ІКТ на  уроках математики»

1.  Слухали : Візіра М.В. , заступника директора з НВР, члена шкільного методичного об’єднання , який ознайомив присутніх з Положенням «Про Всеукраїнські учнівські олімпіади, конкурси – захисти науково- дослідницьких  робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України від 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та довів інформацію про те , що згідно річного плану роботи загальноосвітнього закладу, районної програми «Обдарованість» проведено 1 етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та визначено переможців.

Ухвалили: Підготувати команду загальноосвітнього закладу для участі у II (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін згідно графіка. Приймати участь у Всеукраїнських  інтернет олімпіадах «На Урок», «Всеосвіта», інтернет конкурсах на сайтах «На Урок», «Всеосвіта» та ін.

2. Слухали: Доповідь Сороки Н.А., учителя основ здоров’я , голову ШМО природничо – математичного циклу на тему « Інноваційні технології навчання у сучасній школі. Сучасний урок основ здоровя».

Майстер-клас. «Я роблю це так ». Доповідь супроводжувалась презентацією.

Ухвалили: Досвід роботи , подану інформацію взяти до уваги і використовувати в навчально виховному процесі.

3. Слухали: Самборську С.П., соціального педагога, члена ШМО природничо- математичного циклу , доповідь на тему «Адаптація школярів різного шкільного віку»., яка наголосила на тому ,що проблема адаптації школярів перехідних класів є актуальною і потребує об’єднання зусиль для її подолання батьків , учителів – предметників, класного керівника.

Ухвалили: Учителям – предметникам поглибити самоосвітню роботу з питань методики викладання у класах перехідного періоду.

4. Слухали: Доповідь Візіра В.М. , учителя математики , члена шкільного методичного об’єднання  на тему     «Використання  ІКТ на  уроках математики», який наголосив на тому, що використання ІКТ є важливою складовою сучасної математичної освіти, формуванню конкурентноспроможної особистості.

Ухвалили: Інформацію Візіра В. М. взяти до відома.

ГОЛОВА ШМО:                             Н.А.Сорока

СЕКРЕТАР ШМО:                              Ю.Л.Сорока