Для вас батьки

Ментальна допомога дітям

Шановні  батьки ! Нагадуємо, що війна є важким травматичним емоційним періодом не тільки для дорослих, але й для дітей. Їм так само буває складно справлятися з емоційним навантаженням, що інколи може призводити до заподіяння шкоди своєму здоров’ю або навіть життю.

12:05 19.10.2023

Енергетичні напої, шкода чи користь?

Енергетичні напої  протягом останнього десятиліття міцно вкоренилися на прилавках сучасних магазинів – яскраві банки, загадковий вміст і неперевершений ефект.  На відміну від дії багатьох продуктів харчування, дія енергетиків відчувається в найкоротші терміни, 20 хвилин і ви дійсно сповнені сил та енергії. Про вплив різних стимуляторів на природні процеси в людському організмі відомо здавна: в різні часи і в різних куточках нашої планети люди використовували підбадьорливі властивості різних рослин, а сьогодні такі екстракти можна замінити  і менш натуральними інгредієнтами.

13:49 24.05.2023